Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Whatsapp HattımızMail Adresimiz

Hakkımızda

Saran İş Elbiseleri ve Çanta; İş Kıyafetleri, Medikal Tekstil ürünleri ve Bez Çanta imalatı yapan bir şirkettir. Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup, ülkemizde faaliyet gösteren bir çok işletmenin bez çanta ve iş elbisesi ihtiyacını karşılamak üzere pazarda yerini almıştır. 

Günümüz ticaret koşulları sebebiyle tüketiciler satın alacağı ürünleri aracı ve satıcılardan temin etmek yerine doğrudan imalatçıdan satın almayı tercih etmektedirler. Üreticiye ulaşmak için çaba sarfeden müşterilerimizin bu taleplerini karşılamak adına önce doğrudan satış mağazamızı ardından da internet mağazamızı faaliyete geçirdik. Klasiklerin dışında tescillenmiş yepyeni modellerimizi internet sitemizde bulabileceksiniz.

Üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizin hammaddesi birinci kalitede olup çevreye zararsız ve hijyeniktir.

Saran İş Elbiseleri ve Çanta önümüzdeki yıllarda uzun vadeli hedeflerini ortaya koyarken doğa ve insan merkezli sağlam bir temel üzerine ilerleyerek büyümeyi ilke olarak benimsemiş bir firmadır.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.